Poniżej przedstawiam Tobie linki do artykułów związanych z prowadzeniem kursu pozycjonowania.
- Kurs pozycjonowania - Dlaczego warto pozycjonować stronę ?
Twój sukces w Internecie - dlaczego warto pozycjonować stronę?
Sekretem sukcesu wielu nowo powstających firm jest wizerunek wykreowany w Internecie. Jednym z procesów zdobycia popularności jest wypozycjonowanie swojego serwisu w wyszukiwarkach, bez potrzeby korzystania z boksów reklamowych, które przez 55% internautów są klikane bardzo rzadko, a 34% tylko czasami.
Pozycjonowanie to droga do tego by poznali nas Ci, co jeszcze nas nie znali.
czytaj więcej »»
Dodaj ciekawy link
jeśli znalazłeś ciekawy link dotyczący pozycjonowania
jeśli znalazłeś ciekawy link dotyczący pozycjonowania
Opinie użytkowników
"TwojaPozycja.pl jest moją pozycją w świecie informacji. Serwis posiada to czego ja jako całkowity laik poszukuję.Wygodny sposób korzystania z serwisu powoduje że najczęściej się tutaj wraca. Wprawdzie nie powinnam wypowiadać opinii fachowych ale skoro dla mnie jest czytelny i potrzebny to myślę że dla każdego ,ktory zna się na tym i wie czego szuka jest bardzo dobry ..."
Lucyna Szpuniar właściciel strony
Co warto wiedziec?
Dodajesz się do katalogów, a wiesz jak nie dostać bana?
Uważaj ! Dodając się do katalogów po to by mieć więcej linków prowadzących do swojej strony można zarobić bana.
Pytasz: "Dlaczego?" Ano dlatego, że wyszukiwarki mają sprytne algorymty sprawdzające jak wygląda przyrost powiązań do Twojej strony i jeśli jest on zbyt duży wóczas jest podejrzenie o spamowanie. Dlatego pamiętaj, by nie przekraczać dodawania dziennie do 20-30 katalogów.
Pytasz: "Dlaczego?" Ano dlatego, że wyszukiwarki mają sprytne algorymty sprawdzające jak wygląda przyrost powiązań do Twojej strony i jeśli jest on zbyt duży wóczas jest podejrzenie o spamowanie. Dlatego pamiętaj, by nie przekraczać dodawania dziennie do 20-30 katalogów.
Narzedzia TwojaPozycja.pl
Podaj adres Twojej strony, a system powie CI jaki jest jej Page Rank.
Twoja subskrypcja - zapisz się
Chcesz otrzymywać informację na e-mail o ciekawostkach związanych z naszym projektem? Podaj swój adres e-mail.
Poleć stronę Znajomemu
Jeśli uważasz, że warto, polecić nasz projekt swoim znajomym, podaj adres e-mail i swoje imię.

